Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye avatar boyut ve ölçeklendirmesi ile Rütbe hakkında
Avatar için koyulan 26 kb sınırlandırması çok küçük olduğu gibi 100*100 kısıtlaması da çok küçük. Tavsiyem boyut 250kb sınır ölçek ise 200*200 olarak sınırlandırılsın .. Hatta mümkünse kare değil dikdörtgen olacak şekilde ölçeklendirme yapılırsa çok iyi olur ..
Ayrıca, üye rütbelerinde sadece rütbe ismi değil de yıldızlarının ve rep puanının yanı sıra rep gücünün de gösterilmesi çok daha iyi olur diye düşünmekteyim. 
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara
panelden 200*200 ve resim boyutunu 25 kb den 250 kbye cıkardım ama site içinde değişen bişey olmadı bilginiz varsa yardımcı olabilir misin
Ara
Artık ayarlanabiliyor ama site içinde değişen bir görünüm olmadı
Ara
Evet farkettim hatta tekrar avatar değiştirmeme rağmen hiçbir şey değişmedi.. Buradan bu şekilde neden olduğunu bilmem çok zor, eğer avatar kodlarının bulunduğu kısmı , en azından sadece avatar resim boyut,konumlandırma ve ölçeklendirme ile ilgili kısmın kodlarını görebilirsem ancak o zaman yardımcı olabilirim.
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara
Mert ben biraz daha ugrasayim eğer sorunu cozemezsem iletişime geçeriz ben gerekli izinleri sağlarım sana sen duzeltirsin olmadı, ilgin için teşekkürler Smile
Ara
Tamamdır, eğer sorun devam ederse yardım etmekten memnun olurum Smile
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara

Hızlı Menü: