Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mert27_4_3 kimdir ? Merak ediyorsan içeri ..
Herkese merhaba. Birçoğunuz bilmez ancak bu site ile yaklaşık 10 sene önce tanışmıştım. Şu an öyle gözükmese de eskiden çok aktif bir forumdu. Neredeyse her dakika hatta her 20-30 sn'de bir yeni bir konu açılır veya bir başkasının konusuna mesaj gelirdi.. Birçok üye birbirini tanır, birlikte vakit geçirir,sohbet eder,yardımlaşır,yeri geldiğinde birlikte üzülürdük... İşte ben o zamanlardan beri bu sitenin takipçisiyim. "şu an neden böyle boş o halde" der gibisiniz hissediyorum.. Merak etmeyin, eski günleri tekrar geri dönecektir benim ve sizin yardımlarınız ile.. Neyse lafı fazla uzatmadan kendimden bahsedeyim.. 12 ağustos 1994 doğumluyum. Aslen İstanbul doğumlu ancak Gaziantep'de büyüyüp yaşadım. Geçtiğimiz 6 senedir Balıkesir'de ikamet etmekteyim üniversite nedeni ile. Balıkesir Üniversitesi Turizm Rehberlik Bölümü öğrencisiyim. Normalde 2 sene önce mezun olmam gerekiyordu ama hayat şartları işte ne yapabilir ki  Smile  Birçok kişinin aksine ben liseden yabancı dil mezunuyum. Üniversiteye de normal sınavla değil ingilizce ve almanca yabancı dil sınavına girip belirli bir puana ulaşarak girdim. Şu anda 3 farklı dil üzerinden ders almaktayım. İngilizce,almanca ve rusça. Sene 2003 , ilk bilgisayarım alındı. O gün hayatım değişti .. Sene 2017, turizm öğrenisiym ama turizmden çok bilgisayarla ilgileniyor, bilgisayarla yatıp kalkıyorum.. Yaklaşık 7 senedir web tasarım ile uğraşmaktayım. Php,html ve css bilgilerim mevcut. Kendi çapımda birkaç site kurdum halihazırda onlarla ilgileniyorum. Boş vakitlerimde ekstra gelir olması açısından logo tasarlıyor veya gelen siparişler üzerine programlar yazıyorum. Anlayacağınız üzere sene 2003'de bana alınan bilgisayar ve aradan geçen 14 senede bilgisayar konusunda gerek yazılım gerek donanım kendimi bir hayli geliştirdim.. Ancak bir bakmışım ki asosyol biri olmaya başlamışım.. Bu böyle olmaz dedim ve bundan 5 sene önce keman öğrenmeye karar verdim.. Şu an yine öğrencilik hali nedeni ile az biraz cep harçlığı çıkartmak ve eğlenmek adına kendi arkadaşlarım ile sokağa çıkıp müzik yapıyoruz, laf aramızda sokakta geçirdiğimiz 3-4 saatlik sürede kişi başı 10-15 tl kapıyoruz  Cool Yolu Balıkesir'e düşen biri olursa kapım her zaman açık, gelin çay kahve ısmarlayayim, oturup sohbet muhabbet ederiz. Merak ettiğiniz sormak istediğiniz bir şey olursa çekinmenize gerek yok, konu altına yazmanız yeterli. Ha bu arada o meşhur sorunun cevabını hemen vereyim.. Hayır sevgilim yok Big Grin  
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara
Merhaba mert ben de Süleyman 21 yaşındayım elektrik elektonik müh 2. sınıf öğtencisiyim(ingilizce) Ankara da yaşıyorum.Ben de bilgisayarla uğraşmayı seven ama daha çok sosyal olan bir insanım daha iyi bir zaman da daha detaylı tanışmak dileğiyle.
search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara
(23-11-2017, Saat: 12:26)leooo32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba mert ben de Süleyman 21 yaşındayım elektrik elektonik müh 2. sınıf öğtencisiyim(ingilizce) Ankara da yaşıyorum.Ben de bilgisayarla uğraşmayı seven ama daha çok sosyal olan bir insanım daha iyi bir zaman da daha detaylı tanışmak dileğiyle.

İnşallah.. Zamanı geldiğinde o-f ailesi olarak buluşmalar düzenleyebiliriz  Cool
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara
Evet arkadaşlığımmız gerçek hayata da yansımış olur
search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara

Hızlı Menü: