Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube'daki videoları mp3/mp4/avi formatında pc'ye İndirmek (Programsız)
Evet sevgili o-f üyeleri, sizlere youtube'da bulunan sevdiğiniz,ilginizi çeken video klipleri mp3,mp4,avi formatlarında bilgisayarınıza nasıl kaydedebileceğinizi göstereceğim. öncelikle BURAYA tıklayarak ilgili adrese gidiyorsunuz. Ardından aşağıda göstermiş olduğum şekilde istediğiniz video klibi bilgisayarınıza mp3,mp4 veya avi formatında indirebilirsiniz.

POAlYQ.png

g9DO42.png

9D3m9Q.png

qJaGmW.png
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara
Mert bu site senin mi Smile
Ara
(28-11-2017, Saat: 22:28)bafetimbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mert bu site senin mi Smile

Hayır değil  Big Grin Sadece çok kullanışlı olduğu düşündüğüm bir aracı site ve herkesle paylaşmak istedim.. Düşünsene, zahmetsiz, program indirmek yok, farklı farklı reklamlarla uğraşmak yok .. Süper bir şey ya  Rolleyes
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara
Boyle bi site açsak nasıl olur Big Grin
Ara
Aslında böyle bir site açabiliriz güzel fikir finaller bir geçsinde Smile))
search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara
Beyler bunu ben çok önce düşünmüştüm ancak .. bu tarz bir kodlama her ne kadar kolay olsa da hepsi birbirine benzemekte .. mühim olan güzel reklam yapıp tanıtmak ki .. asıl cebimizi zarara sokacak olan ısım bu Big Grin eğer kenarda köşede birikmiş paranız varsa siteyi açması zaten kolay, reklam için parayı yatırır, 4-5 ay o siteden hayır beklemezsiniz .. belli bir süre geçtikten sonra zaten yavaş yavaş kullanıcılarıız artacaktır Smile şahsen ben sabırsız bir insanım, beklemek bana göre olmadığı için uğraşmadım Smile
Destek için iletişim

AyvL1v.jpg
Ara

Hızlı Menü: