Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 yang hakkında sıkça sorulan sorular
Sad 
metin2%20yang%20ban%20riski%20kald%C4%B1rma.png

Hepinize merhaba arkadaşlar bugün sizlere metin2 oyununda yang alışverişi yapan tüm oyuncuların sürekli sorduğu sorulara cevap vericeğim.  Angel

Öncelikle konuya başlamadan önce metin2 oyununu bilmeyen herkez için detaylara bu adres üzerinden ulaşabilir bilgi sahibi olabilir. Evet konumuza gelelim şimdi metin2 oyununda sorulan ve yang alışverişi yapan tüm herkez için bir içerik hazırlıyorum.

Yang alışverişi yaparken ban yeme ihtimaliniz nedir? 

Alışveriş yapan herkezin ban yeme riskini şu şekilde özetle açıklayabilirim. Bir alışveriş yapan kişinin gmler tarafından bilinmesi için ticket veya log kaydına ihtiyacı vardır. Bu kayıtları genelde oyuncular GM kişilere metin2 destek sayfası üzerinden ticket olarak atar veyatta GM kişiler panelleri üzerinden log kayıtlarına bakarak bir sonuca varıp karakterleri engeller veyatta geçici olarak uzaklaştırır. Bunun ihtimal veyatta ortalamasını vermek çok saçma olur ama kaba taslak bir ihtimal verirsek buna 100 satışta 2 diyebiliriz.

Yang alışverişinde ban riskini azaltıcak yöntemler varmı? Varsa bu yöntemler nelerdir?

Bu soru genel olarak forumlarda ve facebook sayfasındaki metin2 gruplarında genel olarak üzerine düşülen bir problem. Bu bayağı meşakatli ve uzun bir yazı olucağı için goepin adlı site üzerinden yang alışverişinde ban riskini azaltıcak yöntemlere  buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yang alıcağım en ucuz siteyi nereden bulabilirim?

Bunu bir tanıtım amaçlı değil tüm metin2 kullanıcıların bilgilendirmesi amacıyla yazdığımı hatırlatmak isterim. yang alışverişi yapıcağınız zaman ucuz bir alışveriş sitesi arıyorsanız bunu profesyonel birilerine bırakmakta fayda var. Yıllardır bu sektörde olan ve devamlı olarak epin sektöründe 7/24 hizmet veren goepin sitesinden metin2 yang ibaresi ile arama yaptığınız zaman en uygun fiyatlar ve dediğim kadar ucuz bir alışveriş sitesi görüceksiniz.

Bu siteyi kullanmak ve üye olmak oldukça basittir. Sizlere 7/24 hizmet veren canlı desteklerinden herhangi bir ürün için istediğiniz desteği alabilir kaliteli bir şekilde işlemlerinizi hiçbir risk olmadan halledebilirsiniz.

banned-corporate-videos.png

Şu yazıyı görmemek için goepin'i ziyaret edin...
Ara
Foruma hoşgeldin ilk konun hayırlı olsun, sonunda forumumuza metin2 ci bir arkadaşımız katıldı Big Grin iyi oyunlar iyi geceler
Ara
Çok teşekkür ederim @bafetimbi bende donanım haberden gördüm konunuzu aslında daha öncede görmüştüm şimdi daha çok dikkattimi çekti günde 1 kaç kez uğrayacağım

(04-01-2018, Saat: 02:43)bafetimbi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşgeldin ilk konun hayırlı olsun, sonunda forumumuza metin2 ci bir arkadaşımız katıldı Big Grin iyi oyunlar iyi geceler

Ahh bu arada sizi yakalamışken forumda bu konuyu açıcak uygun yer bulamadım metin2 veyatta genel bir oyun haberleri paylaşım bölümü açmanız yararlı olucaktır herkes için
Ara
Gerekli kategori ve duzenlemeler en yakin zamanda yapılacaktır iyi forumlar Smile
Ara

Hızlı Menü: