Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Borderlands 2 GOTY Türkçe Yama İndir
4c1f351e19e977abc0d40e6aeedd2c91.png&t=1...overrides=

-Yamada türkçe karakter(Ğ,g,Ş,ş,İ,ı) desteği yalnızca altyazılar için olmak üzere bulunmamaktadır. (Başka bir deyişle altyazılar dışındaki her şeyde türkçe karakter desteği mevcuttur.) 

-Yama oyunun şimdiye kadar ki çıkmış tüm dlc lerini içermektedir. (Head Hunter Dlc'leri de dahil.) 

-Yama oyunun normal sürümüne(dlc leri içermeyen sürüm) de kurulabilir. 

-Oyunda milyonlarca çeşit silah ve eşya bulunduğu için bunların isimleri belli sayıdaki kelimelerin rastgele eşleştirilmesiyle konulmuş. Bu kelimeleri de türkçeye çevirdim fakat rastgele eşleştirme nedeniyle çoğu eşyadan absürt isimler çıkacak. Kimsenin bunu mesele etmeyeceğini varsayıyorum. 

-Oyunda, oyuna mahsus ve ingilizce de dahi bulunmayan bir hayli terim ve kelime vardı. Bunları da olabildiğince manalı şekilde ve doğaçlama yaparak çevirdim. Allahın izniyle hoşnut kalırsınız. 

-Oyunda birkaç ingilizce temelli kelime oyunu şakaları vardı. Bu konuşmaları da çevirdim fakat türkçeye çevrilince şakalar manasız oldu. Bilginize. 

-Oyunda yazılarını bulamadığım bir-iki tane yer var (el bombalarının standart bir şekilde patlar yazısı ve çevirdiğim yer isimlerinin menüdeki karşılıkları.) Ama bunlar oyuna tesir etmeyeceği için size sıkıntı yapmaz. 

-Oyunda (Al, Kullan, Çek...) Gibi yazılarıjn nadir de olsa iki-üçünün hatalı olduğunu görebilirsiniz. Bunun sebebi ingilizce de kimi değişik vaziyetlerde aynı kelime kullanılabilirken türkçe de bu vaziyetler için değişik kelimeler kullanılır. Anlaycağınız iki vaziyette da kullanılan bir kelimeyi türkçeye vaziyetlerden yalnızca bir tanesi için çevirdim, bu yüzden diğer vaziyette aynı kelimeyle karşılaşınca tercüme hatası olduğunu düşünmeyin. 

NOT: Oyunun normal sürümüne sahip ve değişik yere kurmuş kişiler heyetim hedefini ona göre ayarlasınlar. Goty sürümüne sahip olanlarda hedef konumdan emin olsun. 

İndir:Borderlands 2 türkçe yama indir
[url=http://www.mediafire.com/file/6ixvcklc2f9jfx3/Borderlands+2+Turkce+Yama.rar][/url]
search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sniper Elite 4 Türkçe Yama Full İndir Güncel leooo32 0 77 02-01-2018, Saat: 19:27
Son Yorum: leooo32
  Sleeping Dogs TÜRKÇE YAMA - %100 leooo32 0 95 21-12-2017, Saat: 14:59
  Dragon Age Origins Türkçe Yama İndir leooo32 0 60 21-12-2017, Saat: 14:54
Heart The Witcher 3 %100 Türkçe Yama v3.00 YAYIMLANDI leooo32 0 74 21-12-2017, Saat: 14:46
  Sid Meier’s Civilization VI - Türkçe Yama v5.0 YAYINLANDI! + TÜM DLC PAKETLERİ BURADA leooo32 0 58 21-12-2017, Saat: 14:35

Hızlı Menü: