Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cs:Go da Nasıl İyi Bir Keskin Nişancı Olabilirim ? İşte cevabı :)
#1
XWJOBD.jpg

Keskin nişancı ne demektir?
İlk önce Keskin Nişancıyı tanımak gerekli keskin nişancılar bir askerdir fakat özel bir askerdir.Bulgu görevi veya yalnızca öldür için gönüllü olan insanlardan oluşurlar.Keskin nişancı hedefini ıskalayamaz ıskalarsa her şeyi bırakıp pustuğu yeri terk eder 2.bir atış için bahtı olmaz zira kısaca can verir diyebiliriz.Keskin nişancılar kullandığı her silahın tüm bilgisini bilir bilmek zorund****eskin nişancılar çoğunlukla gözcüler ile dolaşırlar arkadan bir düşman saldırısı olursa ana nişancıyı savunur.

Keskin nişancı hangi silahları kullanır?
Keskin nişancılar genellikle hafif ama tesirli keskin nişancı tüfekleri kullanırlar 7.62 kalibreden 50.kalibre tüfeklere kadar yükseliyor 50 kalibre tüfeklerin tahribat gücünü söylememe gerek yok sanırım. Bir şey daha ilave edelim Anti-Materyal tüfekleride kullanabiliyorlar hafif zırhlı araçlar için veya duvarın arkasında amaçlar için.

Bir Nişancı Silahı İyi Tanımalı Asker !
Gelelim stratejimize ilk önce kendinize en uygun yeri bulmalıyız tüm bölgeleri görebilecek şekilde ve gerektiğinde size siper olabilecek bir yer olmalı ve her yeri açık olmamalı kaçış yolunu kesinlikle evvelce bulmalısınız ve 2.pusu yerinizide önceden ayarlamalısınız kaçtığınızda yer problemi yaşamamalısınız hiçbir zaman ve asla açık hedef olacak pozisyonlara girmeyin yoksa işiniz bir HS (Head Shot) ile bitebilir.

Çoklu hedef geliyorsa 2 hedef hizada olduğu vakit boyun bölümünde sıkmaya devam edin kurşun arkadan geçer ve 2 adamıda saf dışı eder şayet vaziyet zıddı ise 1 adamı vurun diğerinide bomba veya takım arkadaşınıza yerini söylerek öldürebilirsiniz.

Asla ve asla aynı yerde hep durmayın 1 adam vurdunuz yerinizi değiştirdiniz diğer tarafta 1 adam vurdunuz yerinizi değiştiriniz.Ve şunuda söylemek gerek el çabukluğuda çok ehemmiyetlidir seri olan kazanır diyebiliriz.
search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Csgo.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası Nasıl Düzeltilir? Çözümü leooo32 0 232 13-02-2018, Saat: 22:44
Son Yorum: leooo32
  CS:GO Konsolu Nasıl Açılır ? Cevabı Burada leooo32 0 195 13-02-2018, Saat: 22:42
Son Yorum: leooo32
  CS:GO Silah Uzaklığı Nasıl Ayarlanır gamexx 1 513 02-12-2017, Saat: 07:56
Son Yorum: mert27_4_3

Hızlı Menü: