Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Call of Duty WW2
#1
call-of-duty-ww2-inceleme-sdn-3.jpg


Call of Duty WW2 inceleme videosu ile bir artık çok tenkitlen bir serinin yine doğuşuna şahit oluyoruz. Tamam, bu biraz mübalağalı bir giriş olabilir fakat senelerden sonra ilk sefer Call of Duty İkinci Dünya Savaşı atmosferini bizlerle buluşturuyor. Call of Duty WW2 çıkış tarihi bakımından satış rakamları ve oyuncu rakamlarıyla bizleri bu yine doğuşa ikna etmeyi muvaffak oluyor. Peki, büyük resme baktığımızda Slegdehammer Games nasıl bir iş çıkartmış?
Bugüne kadar çıkan 14. ana CoD oyunu olan WW2 uzaktan baktığınızda World War 2‘nin kısaltılmışı gibi dursa da Activision ve Slegdehammeroyunun isminin bu olmadığını, yalnızca WW2 olduğunu anımsadıyorlar. Enteresan bir isim tercihi olduğunu belirtmek istiyoruz. Hem de bu ismi daimi olarak tekrar etmek, incelememizde hayli keyifli anlara sebep dahi oldu.
Call of Duty WW2 inceleme
Biz Call of Duty WW2 PS4 sürümünü inceledik ve oyunu değerlendirdik.İnceleme videomuzu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Bu sene 2008’den bu yana ilk kez İkinci Dünya Savaşı’na giden CoD, en son World of War ile bu atmosferi bizlere göstermişti. O günden beri düzenli aralıklarla geleceğe giden seri, en nihayetinde uzaya çıkmış ve bizleri fütüristik bir serüvenin içerisine atmıştı. Advanced Warfare ile oyuna ilave eden Exo Suit konsepti diğer oyunlara da esin olurken, oyuncular geçmişi özlediklerini belirterek, yeni bir İkinci Dünya Savaşı oyunu için Activision’a sitem ettiler.
Sonunda bu dilekler gerçek oldu ve CoD popüler olduğu topraklara geri döndü. D-Day ile başlayan bu yeni serüven Fransa sahillerinden, Orta Avrupa‘ya uzanan Amerikan silahlı gücünün mücadelesini bizlere anlatıyor.

xcall-of-duty-ww2-inceleme-sdn-1.jpg.pag...mMsF2h.jpg

Call of Duty WW2 sistem gereksinimleri
Minimum sistem gereksinimi
İşletim sistemi: Windows 7 64-Bit ve sonrası
İşlemci: Intel Core i3 3225 veya eşdeğer
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 25 GB disk alanı
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB / GeForce GTX 1050 veya daha iyisi
DirectX: Versiyon 11
xcall-of-duty-ww2-inceleme-sdn-2.jpg.pag...ZGYw1D.jpg

Önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit ve üzeri
İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD Ryzen R5 1600X
Bellek: 12GB RAM
Depolama: 90GB HD disk alanı
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
DirectX: Versiyon 11


search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara
Cevapla


Hızlı Menü: