Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Assassin’s Creed Rogue
#1
acrogue-top-header.jpg
Assassin's Creed Rogue

18. Asır, Kuzey Amerika. Fransız ve Kızılderili Savaşı'nın şiddet ve karmaşa dolu ortamında, Suikastçı Kardeşliği'nin korkusuz genç azası Shay Patrick Cormac; Amerikan sömürgelerinin geleceğini şekillendirecek karanlık bir dönüşüme uğrar. Feci bir şekilde yanlış giden bir görevden sonra; Shay, kendisini öldürme teşebbüsü içinde olan suikastçılara sırtını döner. Bir zamanlar kardeş dediklerini bir köşeye atan Shay, tarihteki en korkulan üst düzey suikastçı avcısı olarak kendisine düşman olanları öldürmek için bir göreve başlar. 
Assassin's Creed Rogue, şimdiye kadarki Assassin's Creed serüvenindeki en karanlık bölümdür. Shay'i oynarken, bir suikastçıdan suikastçı avcısına yavaş bir dönüşüm yaşayacaksınız. Kendi inancınızı izleyin ve New Jersey, vahşi bir akarsu vadisi ve Kuzey Atlantik'in buz gibi soğuk suları süresince en ehemmiyetli emeliniz olan; suikastçıları sonsuza kadar ortadan kaldırmak için fevkalade bir yolculuğa çıkın.

acrogue-gi-01_161299.jpg
Üst Düzey Suikastçı Avcısı Olun

Bir öncelikle, Assassin's Creed evrenine bir tapınakçının gözünden bakın. Bir Usta Suikastçı'nın ölümcül kabiliyetlerine ve önceden görmediğiniz kabiliyet ve silahları sahip olan Shay'i oynayın. 
Shay'in hem uzak hem de yakın erim için olan ölümcül silahını kuşanın. Özel kurşunlar ve bombalar içeren çeşitliliği bol mühimmatınızı kullanarak düşmanlarınızın dikkatini dağıtın, saf dışı bırakın veya kafasını karıştırın.
Saklı suikastçılardan kendiniz gelişmiş kartal görüşüyle savunun. Etrafınızı daimi değerlendiren ve gölgelerde, çatılarda ve kalabalığın arasında saklanan suikastçıları tespit edin.

acrogue-gi-02_161295.jpg

acrogue-gi-02_161295.jpgYavaşça Karanlığa Dalış

Shay'in serüvenci bir suikastçıdan, daha önceki kardeşlerini avlamaya arzulayan gaddar ve kararlı bir tapınakçıya dönüşümüne şahit olun. Shay'in karanlık yola sürükleyecek ve Suikastçı Kardeşliği'nin mukadderatını sonsuza dek değiştirecek olan kovalamacasını bizzat yaşayın.

acrogue-gi-03_161296.jpg

[b]Yeni ve Geliştirilmiş Deniz Oynanışı

Geminiz The Morrigan ile birlikte, Kuzey Atlantik'in buz gibi suları ve Amerika'nın nehir vadilerinin dar suları boyunca çırpınıp durun. Assassin’s Creed Rogue'nin deniz yaşantısı; ödüllü Assassin's Creed IV Black Flag'e dayandırılıp aşağıdaki yeni muhtevalar katılarak oluşturulmuştur:
Yeni Düşman Stratejileri: Geminizi bordalama ve tayfanızı alt üst etme teşebbüsünde olan suikastçılara karşı kendinizi müdafaa edin. Onları tayfanızdan daha fazla kayıp vermemek için alelacele halledin. 
Yeni Silahlar: Düşman gemilerini yakmak için arkasında iz bırakan gaz yağı ve sürekli silah ateşi sunma yeteneğine sahip olan kurmalı silahları kullanın.
İmkanlarla Dolu Kutupsal Bir Dünya: Saklı yerleri keşfetmek için buz tabakalarını ve savaş esnasında buz dağlarını siper olarak kullanmak için koçbaşınızı kullanarak kütleleri delin geçin.
[/b]

[b]acrogue-gi-04_161297.jpg[/b]
[b][b]Geniş Kapsamı geniş ve Keşfetmek İçin Açık Dünya

Shay'in hikayesi kendine mahsus üç ortamı gezmeye imkan sağlayacak:
Kuzey Atlantik Ummanı: Soğuk rüzgarları kutbun yükselen buz dağlarını bu giderli deniz alanında yaşayın.
Nehir Vadisi: Amerikan Hududunun melez özelliği, mükemmel nehir erişimini ve çevresi keşfetme özelliğini bir arada bulundurmasıdır.
New York: Dünyanın en bilindik şehirlerinden biri olan New York, tamamiyle 18. asırda olduğu gibi yine yaratıldı.
[/b]
[/b]

[b][b]

[/b]
[/b]
search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Assassin's Creed III Türkçe Yama leooo32 0 940 26-11-2017, Saat: 01:21
Son Yorum: leooo32
  Assassin's Creed Rogue Türkçe Yama leooo32 0 299 26-11-2017, Saat: 01:08
Son Yorum: leooo32
  Assassin's Creed Origins Hakkında Herşey leooo32 0 361 26-11-2017, Saat: 01:02
Son Yorum: leooo32

Hızlı Menü: