Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lol Yeni Rünler
#1
Yeni Rün Sistemi

Yeni rün sisteminden aktaracağımız bu bilgiler şuan için netleşmiş olmasa da, yüksek olasılık bu şekilde olacak. Ayrı olarak artık 1 Level’dan, 30 Level’a kadar herkes tüm rünlerden faydalanabilecek hemde fiyatsız olarak! Yeni rünler ile ilgili ayrıntılara geçelim;
Anahtar Rünler
Yeteneklerde olduğu gibi bir adet anahtar rün seçebileceksiniz ve bu rün yükleme ekranında ve skor tablosunda görünecek bir rün olacak. Anahtar rünler sizin güçlerinizi çok fazla arttırabilecek ve değiştirebilecek niteliklere sahip olacak.
Büyük Rünler
Büyük rünler anahtar rünler kadar tesirli olmasa da oyun içinde farklıklarını çok net bir şekilde hissedebileceksiniz. Hem görsel hem işitsel olarak oyunda yansımalarını görebileceksiniz.
Küçük Rünler
Diğer iki rün çeşidine göre biraz daha arka tasarıda ve tesirleri az olan bu rün grubu oynanışınıza daha az tesir ediyor ancak şampiyonlarınızı özelleştirmek için çok fazla tercih sunabiliyor. Küçük rünler sayesinde kendi iyi olduğunuz istikametlerinizi daha ön tasarıya çıkarabilir ve oyuna daha fazla tesir edebilirsiniz.
Yeni Rün: Usta Sihirdar (Anahtar Rün)
Bu rün ile Sihirdar Büyülerinizi oyun içinde değiştirebileceksiniz. Nasıl sualine cevaplayacak olursak. Oyuna başlarken 1 adet sihirdar parçacığı ile başlayacaksınız. Usta Sihirdar anahtar yeteneğini seçtiğiniz vakit her sihirdar büyüsü kullandığınızda 1 sihirdar parçacığı kazancaksınız. 3 adet sihirdar parçacığı kazandığınızda, dükkânda sihirdar büyünüzü değiştirebileceksiniz. Ayrı olarak Usta Sihirdar anahtar rünü sayesinde bekleme müddetinizde %15 azalma sağlayacaksınız.
Yeni Rün: Hextech Buzışını (Anahtar Rün)
Bu anahtar ründe şampiyonlara yaptığınız ilk saldırı rakip şampiyonu 1.5 saniyeliğine yavaşlatacak.(3-8 saniye bekleme müddeti)

  • Erimli saldırılar %25 ila %40 yavaşlatacak.

  • Yakın kavga et saldırıları %35 ila %50 yavaşlatacak.
Yeni Rün: Meteor (Anahtar Rün)
Kullandığınız kabiliyet ile bir rakip şampiyona hasar verdiğinizde hedefin bulunduğu yere bir Meteor gönderecek ve Meteor isabet ettiği takdirde kullanıcının düzeyine göre hasar verecek. (1-18. Düzeyde 40-100 + %20 kabiliyet gücü + %20 ilave saldırı gücü)⁠⁠⁠⁠
Yeni Rün Kanlı Ay’ın Avı: (Anahtar Rün)
Genelde suikastçi şampiyonların kullanacağını düşündüğümüz bu anahtar rün sayesinde 3 saniye yoğunlaşmanın hemen peşinden 15 saniyeliğine %35 hareket hızı kazanacaksınız.Hasar verdiğiniz saldırılar, Kanlı Ay’ın Çağrısını sonlandırır ve 1-18. Düzeyde 60-140 + %30 yetenek gücü + %20 ilave saldırı gücü⁠⁠⁠⁠ ekstra hasar verir.
Yeni Rün: Zombi Totemi (Büyük Rün)
Rakip oyuncuların koyduğu totemi kırdığınızda o totemin yerine sizin takımınıza ait bir totem ortaya çıkar ve bu totem görünür halde olup 180 saniye süresince orada gözükür.
zombiewardwip.gif
Yeni Rün: Uyanık Poro (Büyük Rün)
Çalıya girdiğinizde bir poro ortaya çıkarır ve orada size görüş sağlar, başka çalıya girene kadar o çalıda kalıp size orada görüş sağlar. Bu rün bilhassa destek oyuncuların çok seçenek edebileceği rünler arasında olacaktır.
watchfulporowip_360.gif
firtina.jpg Yeni Rün: Fırtına Efendisi’nin Emri (Anahtar Rün)
Yıldırımların Efendisi’nin Kararı anahtar yeteneğinden yola çıkarak geliştirilen bu anahtar yetenekte aynı şampiyona 3 değişik saldırı veyahut yetenek isabet ettirdiğinizde ekstra büyü hasarı vereceksiniz. Bekleme müddeti 50 saniye olan rün’ün  hasarı 40-220(+%25 İlave Saldırı Gücü)(+%20 Yetenek Gücü) şeklinde olacak.
buyucu.png Yeni Rün: Büyücünün Cinneti (Anahtar Rün)
Anahtar yeteneklerden Fırtına Yağmacısının Cinneti’nden yola çıkılarak yapılan Büyücünün Cinneti anahtar rünü yeteneğe benzer şekilde aynı şampiyona 2 saniye içerisinde yapılacak 3 saldırı veya yetenekten sonra 3 saniyeliğine %30-60 hareket hızı sağlayacak. Anahtar rün aktifken yakın kavga etçi şampiyonlara karşı %75 yavaşlatma direnci sağlarsınız.
Yeni Rün: Kan Hırsı (Anahtar Rün)
Katletmeler eksik canın %15’i kadarını yenileyecek,
Yeni Rün: Şifa Taşkını (Büyük Rün)
Şifa Taşkını sayesinde fazladan iyileştirme, değeri toplam canının %10’una kadar erişebilen ve giderek bozunan bir kalkana dönüşür.
overcharger.png&resize=64: Yeni Rün: Aşırı Yükleyici (Küçük Rün)
10. Düzeyde en fazla %10 olabilecek şekilde düzey başına %1 bekleme müddetinde azalma kazandırır. Fazladan her %1’lik bekleme müddetinde azalma yerine, +2 Kabiliyet Gücü veya +1,4 Saldırı Gücü kazanırsınız.
essencethief.jpg&resize=64: Yeni Rün: Öz Hırsızı (Küçük Rün)
Yakınınızda biçilen her çıtı pıtı size 1 en yüksek can kazandırır.
Yeni Rün: Muhafızın Ruhu (Anahtar Rün)
Bu rün destek oyuncularının özellikle kullanabileceği anahtar rünlerden. Takım arkadaşınızı tıkladığınızda ikiniz de 3 saniyeliğine kalkan kazanırsınız ve bu rünün bekleme müddeti 30 saniye. Kalkanın toplam gücü: 50 – 200 +(0,15 YG) + ilave can değerinin %10’u
storecredit.png&resize=64: Yeni Rün: Veresiye (Anahtar Rün)
Eşya almak için bu rün sayesinde borca girebilirsiniz. Alabileceğiniz borç miktarı oyunun ilerleyen müddetlerinde daha fazla artar.
dFV0rjq.png Yeni Rün: Mahvolmuş Kralın Haracı (Anahtar Rün)
Çatışma halindeyken her 4 saniyede bir, sonraki saldırın yakındaki rakip şampiyon ve canavarlara senin azami canının %3’üne eşdeğer hasar verir ve sana seviyeye bağlı olarak bu miktarın %[20-75] kadarı iyileşme sağlar. Erimli Şampiyonlar: Hasar ve iyileştirme miktarları yarıya iner.

search?biw=1242&bih=602&tbm=isch&q=atat%...ylXRQLIhM:
KttCYVvs.jpeg
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lol Yeni Rünler 8. sezon leooo32 0 452 24-11-2017, Saat: 01:07
Son Yorum: leooo32
  Lol Yeni Rünler Açıklama Videosu leooo32 0 302 24-11-2017, Saat: 00:45
Son Yorum: leooo32

Hızlı Menü: