Oyun-Forum | Sadece Oyun
Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme Detaylı Anlatım - Baskı Önizleme

+- Oyun-Forum | Sadece Oyun (http://oyun-forum.com)
+-- Forum: Android OS (http://oyun-forum.com/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Forum: Android Uygulama (http://oyun-forum.com/forumdisplay.php?fid=48)
+--- Konu Başlığı: Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme Detaylı Anlatım (/showthread.php?tid=404)

Whatsapp+ Profiline Bakanı Öğrenme Detaylı Anlatım - leooo32 - 29-12-2017

WHATSAPP PROFİLİMİZE KİM BAKMIŞ
<<<ROOT GEREKTİRMEZ>>>

whatsapp-profil-fotografina-kim-bakmis.png
Evat arkadaşlar. Anlatımı tamamen bana ait olan, 1 kelime dahi alıntı olmayan bu konuda sizlere, başlıkta da belirttiğim gibi, Whatsapp Profilimize bakanları görebilme yolunu anlatacağım.

Öncelikle belirtmem gerekir ki bu işlem Google Play den tht indirdiğimiz orjinal Whatsapp ile maalesef yapılamamakta. Bunu yapabilmek için Whatsapp ın modlanmış sürümlerinden birinin telefonumuzda yüklü olması gerekiyor.

turkhackteam.org

Whatsapp PLUS(+) modlarından birini kullanmamız gereiyor. Siz iztediğiniz Whatsapp Plus u kullanabilirsiniz. Hepsinde bahsedeceğim özellik mevcuttur.

KULLANDIĞIM WHATSAPP PLUS+ SÜRÜMÜ

Telefonunuzda PLUS sürümlerinden biri yüklü olduğunu varsayarak anlatıma geçiyorum.

NASIL YAPILIR

[u]Resimler eski sürüme aittir küçük de olsa farklılıklar olabilir sıkıntı yok mantık aynı..

[/u]

Öncelikle PLUS AYARLARI Kısmına gidin

More Settings > 2 Main/Chats Screen > 2.5 Contact Online Toast > 2.5.1 KİŞİ ÇEVRİMİÇİ TOSTUNU GÖSTER >seçeneğini işaretliyoruz.Alttaki resimdeki gibi:

J6rqZo.pngOBnVvQ.pngzYvaj6.png

Burda kişi online olduğunda uyarı sesi almak istiyorsak bi ses seçebiliriz.Tht Ben ses olmasını istedim ve kısa bi ses olan beep once yi seçiyorum. Sesi açmak ya da çalmasını istediğiniz sesi ayarlamak size kalmış.

G5QPm6.png

Online durum olayını ayarladık.
Şimdi log (kayıt) okuma kısmına gelelim.

1...PLUS Özellikli uygulamamızın kendine tht özel ayarlar kısmı olan PLUS AYARLARI na giriyoruz.
(Bu ayarın yeri, kullandığınız sürüme göre farklı kısımlarda olabilir tht)

1rmV7A.png

2...Sonra; açılan sayfanın genelde tht en sonlarında bulunan open log kısmına gidiyoruz

ZJgMza.png

3...Ardından tht alt resimdeki ekran gelecektir. 

d0z8lX.png 

turkhackteam.org

Mantık Şudur :
Bu kısmı okumadan 'çalışmıyor' ya da 'online yazınca baktığı anlamına gelmez'şeklinde yorum yapmayın. Aradaki farkı anlatmaya çalışacağım. 

Ayrıca;
Uygulamadan
 şunu beklemeyin; şu kişi şu anda sizin profilinize bakıyor, şu kişi sizi izliyor, şu kişi profilinize bakmadı, sadece online oldu[u], gibi açık ve net bilgi beklemeyin. Sadece online/ofline bildirimlerini kullanarak aradaki ince detayı kullanacağız.[/u]

---->Sohbet ettiğiniz kişiler (geçmiş kaydı olanlar) gün içinde her çevirimiçi olduklarında xxx online/ofline şeklinde bildirim alırsınız; profilinize baktığı anlamına gelmez...

---->Sohbet geçmişiniz olmadığı halde siz birinin profiline bakarsanız baktığınız kişi o gün her çevirimiçi olduğunda xxx online/ofline şeklinde bildirim alırsınız; profilinize baktığı anlamına gelmez...

---->Sohbet geçmişiniz yok, siz onun profiline de bakmadınız ama xxx online şeklinde bildirim alırsanız; profilinize bakıyor/bakmış demektir. 

Örneğin; 

Eski kız arkadaşınızın, profilinize bakıp bakmadığını bilmek istiyorsunuz.
Onun profiline bakmayacaksınız/mesaj atmayacaksınız.
Yani whatsapp üzerinde o gün hiçbir geçmişiniz olmayacak. 
O kişinin numarası log ekranınıza düştüğü an profilinize baktığı anlamına gelir. 
Profiline bakarsanızlog kayıtlarının temizlenmesini, yani ertesi günü bekleyeceksiniz.

Gün içinde 1 kere bakması yeterli. Daha sonra her online olduğunda size bildirim gelecektir. (O gün için)
Bundan sonraki bildirimler profilinize baktığı anlamına gelmiyor. 

---->Log kayıtları günlüktür. Her gün saat 00:00 da sayfa kayıtları temizlenir. Yeni kayıtlar alınmaya başlar.

[b]İspat;
Doğru değil, çalışmıyor, yanlış bilgi,aslı yok, yapamadım, olmuyor vs.vs. gibi düşüncesi olalar konu altından bildirsin, birebir yardımcı olur, gerekirse uygulamalı olarak ispatlarım. 
[/b]