Oyun-Forum | Sadece Oyun

Orjinalini görmek için tıklayınız: Oyun oynayarak para kazanma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Oyun oynayarak para kazanma

== ALTIN YUMURTLAYAN TAVUKLAR GERCEK PARA KAZANMA SITESI == 


ALTIN YUMURTLAYAN TAVUKLAR NEDİR ?

- Oyun oynayarak kolayca para kazanabileceğiniz bir sistem yaptık.
- Hem sizin kazanabileceğiniz hem bizim kazanabileceğimiz bir sistem oluşturduk.
- Kayıt olun ve kolayca para kazanın.
- Tabi hemen kazanamayacaksını biraz sabretmelisiniz. 
- Para birimi elmastır.
- 10 Bin elmas = 1 Tl'ye tekabul etmektedir.
NASIL PARA KAZANIRIM
- Verdiğimiz linkten siteye kayıt oluyorsunuz.
- Kayıt olduğunuzda size 2400 altın veriyor.
- Bu altınla tavuk al'a girip altınınız 8 tane beyaz tavuk satın alıyorsunuz.
- Bunları satın aldıktan sonra bir kaç gün bekliyorsunuz ve yumurtalarınız birikmeye başlıyor.
- Sonra yumurtaları depo bölümüne girip sağ taraftan yumurtaları topla diyorsunuz.
- Dedikten sonra pazara girip tekrardan sağ tarafdan yumurtaları sat diyorsunuz ve size elmas veriyor.
KOLONİ
NEDİR: - Koloni, oyuncuların mevcut Altınlarını bir araya getirip, tavuklar alarak kollektif bir şekilde kazanç sağladığı bir sistemdir.
NASIL KATILIRIM: Koloni sayfasında her koloninin ne kadar Altınla üye kabul ettiği yazmaktadır, size uygun olan bir koloniyi seçerek katılabilirsiniz.
KOLONİ NASIL KURULUR: Koloni sayfasındaki menülerden Koloni Kur butonuna tıklayarak, Koloni satınalma sayfasından dilediğiniz Koloni paketini alabilirsiniz.
EN FAZLA KAÇ KOLONİYE KATILABİLİRİM: Her oyuncumuz sadece bir koloniye katılabilmektedir.
KAÇ TANE KOLONİ KURABİLİRİM: Her oyuncumuz sadece bir Koloni kurabilmektedir.
ALMIŞ OLDUĞUM KOLONİ PAKETİNİ YÜKSELTEBİLİRMİYİM: Evet almış olduğunuz Koloni paketini bir üst pakete aradaki farkı ödüyerek yükseltebilirsiniz.
KOLONİ YUMURTA SATIŞINDA KAZANÇLAR NEZAMAN HESABIMA GEÇER: Koloni tavuklarının üretiminden gelen kazançlar 24 saat esasına göre toplanır ve her gece yarısı Koloni sahibinin ve Koloni üyelerinin hesabına sistem tarafından otomatik olarak aktarılır.
YATIRIM ARTTIRIMI NEDİR: Yatırım Arttırımı Koloniye girerken verdiğiniz miktarın en fazla %25'i kadar daha Altını Koloni sahibinin isteği ile Koloni kasasına yatırmanız demektir.
YATIRIM ARTTIRIMI NEKADAR SÜRE İLE OLUR: Yatırım Arttırımı beş günde bir yapılabilir.
YATIRIM ARTTIRIMI İÇİN PAYIMA DÜŞEN ALTINI ÖDEMEZSEM NE OLUR: Yatırımı Arttırımını beş gün içinde karşılamayan, payına düşen Altın kadar ödeme yapmayan oyuncular, Koloni sahibinin insiyatifi ike beşinci günün sonunda Koloniden çıkartılabilirler.
KOLONİDE BİRİKEN KAZANCIMI NEZAMAN ÇEKEBİLİRİM: Kolonide biriken kazançlarınızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz, süre kısıtlaması bulunmamaktadır.
KOLONİDEN İSTEDİĞİM ZAMAN AYRILABİLİRMİYİM: Evet Koloniden istediğiniz zaman ayrılma hakkına sahipsiniz, Koloniden ayrılırken Koloniye yatırdığınız Altınları geri alamazsınız.
KOLONİ SAHİBİ BENİ KEYFİ OLARAK ODADAN ÇIKARTABİLİRMİ: Hayır, Koloni sahibi sizi keyfi olarak Koloniden çıkarma hakkına sahip değildir.
KOLONİME İSTEDİĞİM ADI VEREBİLİRMİYİM: Dini, Siyasi yada gayri Ahlaki isimlerin dışında, geriye kalan tüm isimleri Koloninize verme hakkına sahipsiniz.
KOLONİ SAHİBİYİM ÜYELERE DUYURU YAPABİLECEKMİYİM: Evet kendi yönetim panelinizden duyuru yapabilir veya var olan bir duyurunuzu güncelleyebilirsiniz.
KOLONİ SAHİBİYİM KOLONİMİ BAŞKA KİŞİYE DEVREDBİLİRMİYİM: Koloninizi başka bir üyeye devretmeniz mümkün değildir.


PARA ÇEKME
NOT: Odemeler, odeme talebinizden sonra, en gec 24 saat icinde Papara hesabiniza tl olarak yatirilir. Odeme en dusuk limiti 10 tl'dir. Odemeleriniz oyundan kazandiginiz elmaslara gore hesaplanir. 10000 Elmas = 1 Tl olarak hesaplanir.Odemeler sadece Elmaslar uzerinden yapilir!!! Oyunda alinan tavuklarin geri iadesi asla mumkun degildir. Oyundaki Altinlar sadece hayvan satin almakta gecerlidir.
Odeme istemek için, online destek bölümümüze, oyundaki kullanıcı adınızı, email adresinizi, profil sayfanızda yazan ıd numarasını ve İBAN İ, nekadar elmasınızı tl olarak yazınız. 7/24 beklemeden paranızı hemen alabılırsınız.

merhabalar.

hemen sistem artılarından bahsederek konuya giriş yapmak istiyorum.

bonus: ayrıca günlük(max100),saatlik(max50) ve her 10 dakikkada(3) bir bonus kazanma imkanı sunuyor. üstelik hiçbir reklam gösterimi olmadan. site tamamen reklamsız.

forum sitesi mevcut ve yardım ve stratejiler için imkan sunuyor. bununla beraber 7/24 destek hattı da var.

sürekli geliştirilmeye çalışılan bir oyun ve en son koloni sistemi eklendi. bu sistemle belirli kişi sayısı ile oluşturulan gruplar ile kazançlar daha da artırılabiliyor.

** oyun size bazı etkinlikler sunuyor. bu etkinlikler ile sizlere altın dağıtıyor. etkinliklerden birisi her 15 günde bir yenilenen x3 etkinliği. giriş seviyesi olan beyaz tavuğun üretimi 3 katına çıkıyor.

referans sistemi ile %10 kazanç ekleniyor.

-- piyango: 100 altın karşılığında alınan ve her 10 bilette bir yenileniyor. şansınız var ise 1 kişiye 500 2. kişiye 250 3.ye 100 altın veriyor.

en önemli artılarından birisi de her 80tl ve üzeri yatırımlarınızda %50 ek yatırım alıyorsunuz yani 80 lira yatırınca 120 tl yatırmış oluyorsunuz.

depo sınırlaması yok ve alt ödeme limiti 10 tl dir. satılan yumurtalar ile elmas elde edilir her 10.000 elmas 1tl dir. 10 tl alt ödeme sınırı vardır ve kesinti yapılmaz. ayrıca üretim için bir sınır yoktur ve asla durmaz.

oldukça yüksek miktarlar kazanılabilecek ferah basit bir sistemdir. ilgili arkadaşlara tavsiye ederim.